Колектив

Директор на СУ„Св. Климент Охридски” - град Ямбол от м.септември 2017 г. е г-жа Живка Димитрова.

 

Заместник директори:

Пламен Марчев - заместник-директор по учебната дейност

Радостинка Минчева - заместник-директор по учебната дейност

Радостина Грозева - заместник-директор по учебната дейност

Божидар Даков – заместник-директор по административната дейност

 

Учители:

Подготвителни групи:

Христина Манова - старши учител

 

I – IV клас:

Илиана Бившева - главен учител

Златка Василева - старши учител

Ина Фарукова - старши учител

Йорданка Овчарова - старши учител

Красимира Калудова - старши учител

Стойка Белчева - старши учител

Радка Пенева - старши учител

Стефка Димитрова - старши учител

Иванка Дичева - старши учител

Галя Шевкенова - старши учител

Калинка Грудева - старши учител

Силвия Николова - старши учител

Силвия Спасова - старши учител

Митко Момчев - старши учител

Динка Христова - старши учител

Радостина Динева - старши учител

 

V – XII клас:

БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА:

Минка Георгиева - старши учител

Динка Маринова - старши учител

Грозданка Алексиева - старши учител

Величко Великов - старши учител

Светла Петрова - старши учител

 

ЧУЖДИ ЕЗИЦИ:

Английски език:

Живка Димова- старши учител

Радина Джойкева - старши учител

Бистра Стайкова - старши учител

Татяна Димова - старши учител

Диана Георгиева - старши учител

Светозар Василев - старши учител

Татяна Славова - старши учител

Боряна Карабелова - учител

 

Руски език:

Стефка Дакова - старши учител

 

Немски език:

Нели Илиева - старши учител

 

МАТЕМАТИКА, ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ

Математика:

Руска Костова - старши учител

Жана Шопова - старши учител

Росица Карагьозова - старши учител

Румяна Георгиева - старши учител

Сийка Димитрова - старши учител

 

Информационни технологии:

Пенка Апостолова - старши учител

Карамфилка  Момчева - старши учител

Румяна Динева - старши учител

Живко Касъров - старши учител

 

ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ И ГРАЖДАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ

История и цивилизация:

Александър Братанов - старши учител

Милена Колева - старши учител

Георги Кацаров - учител

 

География и икономика:

Марияна Михова - старши учител

Елина Делигрозева - старши учител

 

ПРИРОДНИ НАУКИ И ЕКОЛОГИЯ

Биология и здравно образование:

Венета Димитрова - старши учител

Ивелин Кънев - старши учител

 

Физика и астрономия:

Радка Колева - старши учител

 

Химия и опазване на околната среда:

Добринка Иванова - старши учител

 

ИЗКУСТВА

Изобразително изкуство:

Сашо Казанджиев - старши учител

Христо Крушков - старши учител

Анастасия Крушкова - старши учител

Ваня Христова - учител

 

Музика:

Веска Москова - старши учител

 

БИТ И ТЕХНОЛОГИИ

Домашна техника и икономика:

Христо Христов - старши учител

Жеко Пенчев - старши учител

 

ФИЗИЧЕСКА КУЛТУРА И СПОРТ

Физическо възпитание и спорт:

Тотка Тодорова - старши учител

Ангел Томов - старши учител

Димитър Плачков - учител

 

Учители в ЦДО:

Гроздан Грозданов - старши учител

Йонко Койчев - старши учител

Росица Ганева - старши учител

Кунка Тодорова - старши учител

Димитрина Генова - старши учител

Станимира Гаджонова - старши учител

Татяна Георгиева - старши учител

Педагогически съветници и психолози:

Славена Стойкова

Капка Атанасова

 

Административен персонал:

Стоян Георгиев - гл. счетоводител

Марина Абрашева – счетоводител

Станка Василева –  специалист „Човешки ресурси”

Ваня Тончева - домакин

Дияна Бахчеванова – библиотекар